Кількість
|
Вартість
|
||
|
З якого матеріалу зроблені теплиці?
Парники бувають різних видів залежно від сезонів експлуатації, форми та типів конструкції.
Великі виробляють зі скла та полікарбонату. Часто їх встановлюють на фундамент і використовують цілий рік. Такі спорудження вимагають значного вкладення сил та фінансів.
На противагу стаціонарним конструкціям купу переваг на середньостатистичному городі має маленька теплиця. Купити її так само просто, як зібрати й встановити. Ці парники виготовляють з поліетилену чи білого агроволокна 30 або 42 г/м² щільністю.
Біла агротканина:
-
добре пропускає вологу та воду;
-
забезпечує вентиляцію;
-
підтримує температурний баланс;
-
захищає від шкідників.
На скільки такі теплиці міцні?
Агроволокно роблять із поліпропілену без шкідливих домішок. Полотно буде однорідним та достатньо міцним на розрив.
Мінітеплиця, яку продає Агробілд, має вшиті дуги. Вам не потрібно самостійно робити надрізи та думати, як встановити конструкцію. В комплекті також ідуть кілочки та кліпси для надійної фіксації.
Як вибрати теплицю?
Якщо ви вже зробили свій вибір на користь літнього комплексу для городу, для подальшого підбору конструкції слід врахувати:
-
Розмір грядок.
-
Культивовані культури.
-
Регіон України — кліматичні умови міст Полтава, Харків, Дніпро, Київ, Луцьк, Тернопіль будуть відрізнятися.
Спанбонд щільністю 42 г/м² краще захистить від граду та поривчастого вітру. Полотно 30 г/м² відмінно впорається з щоденними викликами.
Під які задачі можна використовувати теплицю?
Основна мета встановлення парника — захист рослин від негативних факторів зовнішнього середовища. За допомогою простої споруди можна культивувати деякі види практично цілий рік.
Найпростіше під накриттям вирощувати зелень, різноманітні салати, розсаду та мікрогрін. Навіть ранньою весною, коли ще недостатньо сонця для достигання плодів, агротканина захистить городину від заморозків на ґрунті та холодного повітря.
Плодові рослини, окутані білим волокном, не постраждають від граду та злив. Зав’язь залишиться неушкодженою.
У посушливий спекотний сезон спанбонд збереже врожай від надмірної кількості ультрафіолету. Для південних регіонів — Одеса, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя краще вибирати щільніше полотно.
Що краще вирощувати в теплиці влітку?
У літній період парник оберігає городину від стресу. Особливу увагу ефективніше надати вибагливим видам та культурам, з яких можна зібрати декілька врожаїв за сезон:
-
Салат при створенні оптимальних умов дозріває кожні 2 тижні навіть в районі міст Івано-Франківськ і Львів. Ним вигідно займатися, як для власного споживання, так і на продаж.
-
Полуниця вразлива до сильних дощів та пекучого сонця. Під накриттям доцільно контролювати мікроклімат заради смачних та соковитих ягід.
-
Помідори, огірки, баклажани, кабачки також потребують контрольованих ідеальних умов для отримання стабільного врожаю.
-
Петрушка, зелена цибуля, кріп достигнуть швидше та довше збережуть свіжість паростків.
Не забувайте про провітрювання, своєчасний полив та регулярне прополювання.
Як замовити теплиці на agrobuild.com.ua?
Купити укривний комплекс для городу з білого агроволокна зручно на нашому сайті. Обрати розмір та інші характеристики можна самостійно чи з допомогою менеджера.
Всі деталі парника вже входять до набору та компактно спаковані для доставляння Укрпоштою, Новою поштою чи перевезення у багажнику.